Příslušenství k elektronické cigaretě

clanky prislusenstvi 02.12.2012
admin
Články, Příslušenství

0 komentářů

K elektronické cigaretě patří celá řada příslušenství. Běžně se můžete setkat s pouzdry, atomizéry a cartomizéry, náustky, bateriemi, USB nabíječkami, autonabíječkami a různými adaptéry. Příslušenství k e-cigaretě je cenově dostupné a dokáže maximálně zpříjemnit e-kouření. Zahrnuje také náhradní díly k elektronickým cigaretám.

Pouzdra pro e-cigarety

Pouzdra pro elektronické cigarety se běžně vyrábějí z kovu, plastu nebo látky. Mají podobu jednoduchého sáčku nebo krabičky. Do některých pouzder se vejde pouze jedna elektronická cigareta, do jiných si jich můžete umístit více včetně dalšího příslušenství. V pouzdru bude vaše e-cigarety vždy bezpečně uložena. Zajímavým produktem jsou pouzdra se zavěšením na krk, která jsou vybavena praktickou šňůrkou. Můžete vybírat z celé řady barevných odstínů. Klasiku představuje hnědá a černá barva.

Nabíječky, baterie a AC adaptéry

Elektronická cigareta na rozdíl od té klasické funguje na baterii. Kapacita baterie se pohybuje v rozmezí 150 mAh do 1200 mAh. Výrobci e-cigaret většinou využívají rozdílné kapacity baterii. Proto je vždy dobré kupovat jen originální příslušenství nebo baterie vhodné přímo pro vaši e-cigaretu. Baterie pak mají udanou kapacitu několik šluků. Například u baterie 1100 mAh je tato hodnota přibližně 1500 šluků. Nabíječky vám výrazně usnadní cestování s elektronickou cigaretou. V nabídce obchodů dnes najdete nabíječky do auta i USB nabíječky, které můžete připojit ke svému notebooku nebo počítači.

Atomizéry, cartomizéry a náustkyNezbytným příslušenstvím pro každou moderní elektronickou cigaretu jsou atomizéry, případně cartomizéry a náustky. Atomizér elektronické cigarety se využívá k přeměně nikotinové náplně na dým (vodní páru). Je to nezbytná součást každé e-cigarety. Atomizéry je při průměrné spotřebě nutné měnit za 1 až 2 měsíce. Vybírat můžete z různých barev a provedení. K atomizéru je potřeba pořídit ještě náustek (cartrige), do které se doplňuje náplň k e-cigaretě. Zajímavou alternativou k těmto dvěma produktům je cartomizéry, který je spojením atomizéru a náustku. Cartomizér se chová v e-cigaretě trochu jinak než atomizér – má jinou chuť i dýmavost. Sami si proto vyzkoušejte, co vám bude ve vaší e-cigaretě vyhovovat.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *